Wizytówki

OFERTA > POLIGRAFIA > WIZYTÓWKI

Wizytówki w pełnym kolorze z obydwu stron to atrakcyjna forma krótkiej prezentacji firmy na małym formacie. Jednostronne foliowanie pozwala na odręczne umieszczenie dodatkowych informacji na odwrocie wizytówki. Standardowy wymiar i sztywny karton umożliwiają łatwe przechowywanie. Istnieje możliwość umieszczenia standardowego kalendarium na odwrocie

 • Nakład 1000 szt.To optymalna ilość na wizytówki firmowe jak i imienne.

 • Full kolor dwustronnie Pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.

 • Kolory Pantone Możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300 zł/1 kolor (bez względu na nakład).

 • Wymiary 50×90 mm Optymalny wymiar pozwalający umieścić biznes kartę w wizytowniku lub portfelu obok innych wizytówek.

 • Sztywny karton, dwustronnie bielony – 300g Jest to sztywny karton (sztywniejszy niż kreda 300g), dwustronnie bielony. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość wizytówki.

 • Folia błysk z jednej strony Folia błyszcząca zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie folią błyszczącą zabezpiecza wizytówkę i zwiększa jej trwałość. Folia lepiej chroni wizytówkę niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Jednostronne foliowanie pozwala na odręczne umieszczenie dodatkowych informacji na odwrocie wizytówki.

 • Opcjonalnie możliwość bigowania (łamania) Dzięki opcji bigowania (łamania) możemy Państwu zaoferować nowe interesujące produkty.

 • Opcjonalnie możliwość dziurkowania Na życzenie istnieje możliwość wykonania dziurki w przypadku metek czy przywieszek (średnica dziurki 4 mm).

 • Opcjonalnie możliwość numerowania Na życzenie istnieje możliwość wykonania numerowania przed foliowaniem np. w przypadku kart stałego klienta, identyfikacyjnych czy biletów wstępu. Numeracja wykonywana jest przed foliowaniem karty.

 • Podstawka ekspozycyjna Do każdego kompletu 1000 szt. otrzymają Państwo w prezencie podstawkę na 1-10 kart/wizytówek, która ułatwia wyeksponowanie ich na każdym biurku.

 • Opakowanie w cenie Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku. Waga produktu (1000 szt.) – 1,6 kg.

profesjonalne strony www

Znaczenie internetu w życiu codziennym polskich konsumentów rośnie. Dobrze opracowana strona internetowa to drzwi otwarte cała dobę dla klienta. Pozwól się odnaleźć i pokaż swoją firmę od najlepszej strony...

wydrukujemy wszystko

Drukarnia cyfrowa, wydruki wielkoformatowe, laminowanie, kompleksowa, profesjonalna obsługa poligraficzna w tym foldery reklamowe, wydruki na folii samoprzylepnej, koperty, etykiety, opakowania to tylko nieliczne z naszych usług...

tworzenie wizerunku firmy

Firma wkraczająca na rynek musi wiedzieć jak dobrze dotrzeć do klienta i stworzyć wizerunek, który będzie przyciągał a nie odpychał. My wiemy jak to zrobić! Możemy pomóc Twojej firmie tworząc system identyfikacji wizualnej...

Szybki kontakt