Teczki ofertowe

OFERTA > POLIGRAFIA > TECZKI

Pełnokolorowe teczki ofertowe są doskonałą formą prezentacji oferty firmy.Uszlachetnione są folią błyszczącą oraz posiadają miejsce na wizytówkę lub biznes kartę.


  • Nakład 500 szt. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę.

  • Full kolor jednostronnie Pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
    Teczka drukowana jest jednostronnie (łącznie z klapkami).

  • Kolory Pantone Możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą.

  • Sztywny karton, dwustronnie bielony – 300g Jest to sztywny karton (sztywniejszy niż kreda 300g), dwustronnie bielony. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość karty.

  • Wymiary 303×215 mm (po złożeniu) Optymalny wymiar pozwalający umieścić w teczce ofertę A4. Na dolnej klapce znajduje się miejsce na wizytówkę lub biznes kartę.

  • Folia błysk z jednej strony Folia błyszcząca zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie folią błyszczącą zabezpiecza teczkę i zwiększa jej trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

  • Opakowanie w cenieKażdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku. Pudełko nie posiada oznaczeń naszej firmy, więc mogą Państwo tak zapakowany produkt przekazać finalnemu odbiorcy. Waga produktu (500 szt.) – 26 kg.

profesjonalne strony www

Znaczenie internetu w życiu codziennym polskich konsumentów rośnie. Dobrze opracowana strona internetowa to drzwi otwarte cała dobę dla klienta. Pozwól się odnaleźć i pokaż swoją firmę od najlepszej strony...

wydrukujemy wszystko

Drukarnia cyfrowa, wydruki wielkoformatowe, laminowanie, kompleksowa, profesjonalna obsługa poligraficzna w tym foldery reklamowe, wydruki na folii samoprzylepnej, koperty, etykiety, opakowania to tylko nieliczne z naszych usług...

tworzenie wizerunku firmy

Firma wkraczająca na rynek musi wiedzieć jak dobrze dotrzeć do klienta i stworzyć wizerunek, który będzie przyciągał a nie odpychał. My wiemy jak to zrobić! Możemy pomóc Twojej firmie tworząc system identyfikacji wizualnej...

Szybki kontakt